کد مطلب: 72103
به گزارش روابط عمومي اداره کل:
حضور نماينده مردم شريف لردگان در مجلس شوراي اسلامي در اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان
تاریخ انتشار : 1397/10/04
نمایش : 176
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان، نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي با سرپرست اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري در دفتر ديدار و گفتگو کرد.
 
خالدي نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي در اين ديدار گفت: سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور مي تواند خلاء موجود در سيستم آموزش رسمي و دانشگاه ها را مرتفع سازد، سيستم آموزشي در دانشگاه ها تئوري هستند و مهارت افزايي مي تواند اين تحصيلات را کامل کند و جوانان را آماده حضور در بازار کار و اشتغال نمايد.
خالدي در اين ديدار بر احياء مجدد مرکز آموزش فني و حرفه اي شهر فلارد در شهرستان لردگان تأکيد کرد و گفت اميدوارم که بتوانم کاري در راستاي اشتغال و مهارت آموزي جوانان اين مرز و بوم انجام دهم.
آماره سرپرست اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان  گفت:  آموزشهاي فني و حرفه اي در سطح کشور تنها ارگاني است که در حال حاضر مي تواند با آموزشهاي جامع و به روز خلا ميان تحصيلات و بازار کار را برطرف نمايد.
آماره در ادامه گفت: حتي براي جواناني که در زندان و ندامتگاهها هستند و يا اينکه در جريان زندگي مشکلاتي همچون اعتياد براي آنان به وجود آمده است، نيز برنامه هاي آموزشي مستدل و مستمري تدوين شده است که اميدواريم بتوانيم با اجراي اين آموزشها و افزايش توان مهارت آموزي جوانان مشکلاتي از زندگي مردم را حل کنيم.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن