کد مطلب: 72136
ديدار فرماندار شهرستان اردل با سرپرست اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/11/17 19:34:26
نمایش : 1346
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان، سرپرست اداره کل  آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري با فرماندار شهرستان اردل ديدار و گفتگو کرد.
اين ديدار در محل فرمانداري شهرستان اردل انجام شد. قهرمان آماره سرپرست اداره کل  آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري ضمن ارائه گزارشي از عملکرد مرکز  آموزش فني و حرفه اي شهرستان اردل به برنامه ها و سياست هاي اين اداره کل، هم سو با شعار سال و حمايت از کالاي ايراني پرداخت.
در ادامه آماره به ظرفيت هاي اين اداره کل در سطح شهرستان پرداخت.  وي با  اشاره به برخي از مشکلات در مراکز و شهرستان ها و مطرح کردن مشکلات مرکز آموزش فني و حرفه اي اردل از فرماندار شهرستان جهت رفع مشکلات و موانع طلب همکاري نمود.
آماره گفت: ما خوشحال مي شويم که مسئولين اين شهرستان خواستار آموزش هاي بيش از پيش در رشته هاي مهارتي شوند. وي اشاره کرد که ما در فني و حرفه اي وقتي مي توانيم بگوييم کاري براي مردم انجام داده ايم که جوانان و زنان و اقشار مختلف جامعه جهت يادگيري مهارت و آموزشهاي فني و حرفه اي براي شرکت در کلاسها مشتاق باشند.
در پايان آماره با اشاره به اينکه فرمانداري مي تواند فني و حرفه اي را در نياز سنجي هايي که جهت آموزشها مقرر است انجام شود ياري و کمک نمايد تا بتوان با برنامه ريزي و سياست گذاري بهتري مردم را با فني و حرفه اي و مهارتهاي اين ارگان آشنا کرد.
آماره اشاره کرد که سعي ما بر اين است که  در سال جاري نيز اين آموزش ها با هدف بيشتري برگزار شود.
آماره ضمن اشاره به راه اندازي سايت سنجش الکترونيکي در اين مرکز  گفت: امروز در اين مرکز به عنوان يکي از مراکز مهم استان سايت سنجش الکترونيکي افتتاح شد و مي توانيم با به روز کردن استانداردهاي آموزشي و درخواست مردم شهرستان اردل رشته هاي جديد و نو را در مرکز آموزش فني و حرفه اي اين شهرستان ارائه کنيم.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن