کد مطلب: 72170
به گزارش روابط عمومي اداره کل
استقرار تيمهاي تعميراتي صلواتي در راههاي مواصلاتي استان توسط مربيان آموزش فني و حرفه اي
تاریخ انتشار : 1398/01/10 13:08:31
نمایش : 184
روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري اعلام كرد : بنا به دستور رياست محترم سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور سه تيم تعميراتي سيار متشکل از مربيان خبره در رشته هاي برق ساختمان و تأسيسات و اتومكانيك و برق خودرو در ايام نوروز به مسافران نوروزي در شهرستانهايي که احتمال سيل و بارندگي و تخريب وجود دارد خدمات رساني خواهندكرد.
آماره سرپرست اداره کل آموزش فني و حرفه اي  افزود: بنا به تصميم اتخاذ شده در جلسه فرمانداري شهرستانهاي مذکور و اعلام موافقت كامل مراکز آموزش فني و حرفه اي استان مقرر  شد در ايام نوروز،  تيمهاي ياد شده به مسافران نوروزي بويژه مسافران در راه مانده كه از اقصي نقاط مختلف ايران اسلامي همواره و در اين ايام به اين مناطق سفر مي كنند خدمات ارائه كنند.
آماره در ادامه تصريح كرد : تيمهاي ياد شده صبح و ظهر در طول مسير کوهرنگ به فارسان و بروجن به لردگان توسط سه خودرو با كليه تجهيزات مستقر و آماده ارائه خدمات اعم از تعميرات مکانيکي وتعميرات برقي خودروها و همچنين تعميرات برقي و تأسيساتي منازل در اين مسيرها خواهند بود .
شايان ذکراست  مربيان، الواني، هاشمي، يلمه علي آبادي، تبريزيان، علوي، اسلامي، خدابخشي، ترکي، جمشيدي فارساني، قادري و جمشيدي خيرآبادي از جمله مربياني هستند که در اين اکيپها به انجام وظيفه مشغول هستند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن