کد مطلب: 72177
به گزارش روابط عمومي اداره کل:
اولين جلسه کارپردازان و انباردارهاي مراکز آموزشي استان
تاریخ انتشار : 1398/02/02 09:45:15
نمایش : 325
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري، جلسه تخصصي کارپردازان و انباردار هاي مراکز آموزشي سطح استان در سالن جلسات اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان با حضور سرپرست اداره کل و معاونان، مسئولين مالي و اداري تشکيل گرديد.
آماره سرپرست اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان ضمن تبريک اعياد شعبانيه و خير مقدم حضور کليه کارپردازان و انباردارهاي مراکز آموزشي استان، ضمن تأکيد به عوامل اجرايي مديريت مالي اداره کل مبني بر رعايت دقيق قوانين و مقررات، از همکاران خواست تمامي تلاش خود را براي حفظ و صيانت از بيت المال، جلوگيري از هر گونه اصراف و پرهيز از هزينه هاي اضافي در حوزه هاي مختلف به کار گيرند.
آماره اضافه کرد: اقلامي که به صورت تکراري و در مراکز مختلف و بعضاً با قيمتهاي متفاوت خريداري مي شوند با همکاري امور مالي و کارپردازي اداره کل به صورت مستقيم از نمايندگي هاي فروش و فروشگاههايي که به صورت عمده نسبت به فروش اقلام ياد شده مي پردازند اقدام کنند.
گفتني است در ادامه جلسه عاملين مالي و کارپردازان و انباردارها به بيان مسائل و مشکلات خود پرداختند و مقرر شد با طرح اين موضوعات در مبادي ذيربط در صورت امکان نسبت به رفع آنها اقدام شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن