کد مطلب: 72201
بيکاران به سمت مهارت‌آموزي هدايت شوند
تاریخ انتشار : 1398/02/25
نمایش : 282
علي کاظمي نماينده مردم شريف شهرستان‌هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در گفت و گو با روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان، اظهار داشت: آموزش در کشورهاي پيشرفته بر اساس دوره هاي کوتاه مدت است، ولي در برخي از کشورها آموزش بلند مدت در يک دوره سالانه و دوسالانه انجام مي‌شود.
وي افزود: مهارت‌هاي کوتاه مدت دائما به روزرساني مي‌شوند و با پشتوانه تئوري‌هاي که افراد در بلند مدت فرا گرفته‌اند، قدرت تصميم‌گيري و جسارت افراد را در انجام کار افزايش مي‌دهد.
علي کاظمي بيان کرد: اگر ما مي‌خواهيم آمار بيکاري در استان کاهش يابد بايد افراد را به مهارت آموزي تشويق کنيم و البته سازمان فني و حرفه‌اي تلاش بسياري در زمينه آموزش انجام داده است و شاهد هستيم بسياري از افراد بعد از کسب مدرک از اين سازمان شاغل گرديده‌اند.
وي خاطر نشان کرد: سازمان آموزش فني و حرفه‌اي بايد آموزش‌هاي خود را به روزرساني کند و بايد بر روي برنامه ريزي هاي گسترده در زمينه آموزش‌هاي فني و حرفه اي، در حرفه هايي که در استان ما پتانسيل و ظرفيت آن وجود دارد سرمايه گذاري شود.
نماينده مردم شريف شهرستان‌هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ بيان کرد: سعي ما در مجلس بر اين است که بسياري از  مشکلات اين سازمان که شاهد آن هستيم تا پايان سال جاري برطرف ‌مي‌گردد.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن