کد مطلب: 72241
در ديدار معاون سرمايه انساني سپاه قمر بني هاشم (ع) از کلاسهاي آموزشي اداره کل آموزش فني و حرفه اي مطرح شد:
آموزش مهم ترين عامل شايستگي نيروهاي انساني است
تاریخ انتشار : 1398/04/22 11:05:49
نمایش : 191
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهار محال و بختياري، مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان با معاون سرمايه انساني سپاه حضرت قمر بني هاشم در دفتر مدير کل نشستي به منظور بازديد از کلاسهاي آموزشي سربازان سپاه در مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره يک شهرکرد شکل گرفت.
آماره مديرکل آموزش فني و حرفه اي استان در اين ديدار گفت: از آنجايي که دوران سربازي در زندگي جوانان اين مرز و بوم،  نقطه عطفي به حساب مي آيد لذا بايد براي اين آينده سازان کشور از هم اکنون جهت اشتغال برنامه ريزي کرد.
وي گفت:سربازايي که خدمت آنان رو به اتمام است و دوره هاي کوتاه مدت فني و حرفه اي را گذرانده اند و کارت مهارت فني و حرفه اي دريافت نموده اند مي توانند به مرکز کاريابي واقع در مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره يک برادران شهرکرد مراجعه نمايند و در خصوص اشتغال از اين مرکز مشاوره و راهنمايي دريافت کنند.
شيرواني معاون سرمايه انساني سپاه قمر بني هاشم گفت: آموزش مهم ترين عامل شايستگي نيروهاي انساني است، لذا از همين دوران بايد براي مقابله با مشکل بيکاري آنان تدابير و سياستهاي لازم اجرا شود و اهميت اين موضوع بايد زمينه اي براي بهره وري بيشتر جوانان در کشور و نظام ايجاد نمايد.
درپايان حيدري معاون مرکز برادران شهرکرد گزارشي از رشته هاي در حال اجرا ( تعمير لوازم خانگي سرد کننده، کارآفريني، سيم کشي و عيب ياب مدارها) ارائه نمود و به اتفاق معاون سرمايه انساني سپاه قمر بني هاشم از کلاسهاي عملي و  تئوري درحال  اجرا سربازان بازديد بعمل آوردند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن