کد مطلب: 72404
به گزارش روابط عمومي:
مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان در مرکز ارتباطات سامد به مطالبات مردمي پاسخ داد
تاریخ انتشار : 1398/10/23 10:47:41
نمایش : 118
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري، مدير کل  آموزش فني و حرفه اي استان ضمن حضور در مرکز ارتباطات مردمي استانداري( سامد) به مطالبات مردمي پاسخ داد.
اين برنامه که طي هماهنگي هاي صورت گرفته با مديريت دفتر بازرسي ،مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري انجام پذيرفته بود در ساعت 9 تا 11 صبح انجام و همشهريان عزيز ضمن تماس تلفني مسقيم با مدير کل، سوالات و درخواست هاي خود را مطرح نمودند.
در اين ارتباط دو ساعته مواردي چون برگزاري استارت آپ هايي با موضوعات اقليمي و منطقه اي( بادام، انار، گياهان دارويي و ...) ايجاد مراکز گردشگري و تخصصي جوش،در دسترس بودن مراکز آموزش فني و حرفه اي در شهرستانها، آموزش رشته هاي جديد و نو، برگزاري دوره هاي کارآفريني، تشکر از همکاران در اداره کل و مراکز شهرستاني ، برگزاري دوره هاي کارآمد، برنامه هايي جديد  و ... بيان شد.
خاطر نشان مي کند طبق گفته هاي مسئولين مرکز ارتباطات مردمي استانداري  چهار محال و بختياري تا به حال اين حجم از درخواست ها و تلفن ها در اين برنامه بي سابقه بوده است.
 آماره ضمن ابراز خرسندي از رضايت حداکثري و آشنايي مردم با آموزش هاي فني و حرفه اي تاکيد نمودند که کار ما در اين سازمان با توجه به مطالبات به حق مردم و ابراز لطف آنها از امروز سخت تر شده است و خوشحالم که همکارانم توانسته اند اين گونه  جايگاه آموزش هاي فني و حرفه اي را در بين مردم ارتقاء دهند.  
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن