کد مطلب: 72496
به گزارش روابط عمومي:
مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان با کارکنان مرکز آموزش فني و حرفه اي فارسان ديدار و گفتگو کرد
تاریخ انتشار : 1399/04/18 20:14:46
نمایش : 182
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختياري  ، کبيري مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان با کارکنان مرکزآموزش فني و حرفه اي  فارسان ديدار و گفتگو کرد .
 در ابتداي جلسه محمدي  رئيس مرکزآموزش فني و حرفه اي  فارسان  ضمن خوش آمد گويي گزارشي از عملکرد مرکز و مسائل و مشکلات مرکز به صورت مختصر بيان نمودند .
 سپس کارکنان اداري و آموزشي ضمن معرفي خود و حوزه کاري به بيان نظرات و پيشنهادها پيرامون مسائل مرتبط با مرکز را عنوان نمودند .
کبيري مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان  ضمن خدا قوت و خسته نباشيد به پرسنل مرکزفارسان گفت:آموزش هاي فني و حرفه اي و مهارت آموزي مي تواند راهگشا و تسهيل کننده راه معيشت مردم باشد.
وي خاطر نشان کرد: هدف از آموزشهاي مهارتي در مراکز تقويت نيروي انساني جهت راه يابي به بازار کار و در نتيجه رفع بيکاري است لذا با توجه به  موقعيت و نياز بازار کار در اين شهرستان  رشته هايي جهت  آموزش انتخاب شود که شخص بتواند بعد از فراگيري  مهارت هاي لازم براي خود ايجاد شغل کند .
در پايان مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان با جمع بندي مسائل مطرح شده توسط همکاران با ارائه راهکارهايي جهت رفع مشکلات کارکنان مرکز قول مساعد دادند
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن